Hakkımızda

Özel Sanatoryum Tıp Merkezi

Vizyonumuz

Kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olmayı öngörüyoruz.

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olma özelliğimizi sürdürüyoruz.

 

 

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Temel değerlerimizden ödün vermeden; 

Sağlık alanında ulusal ve uluslar arası gelişmeleri sürekli izler, geleceğimizi değişen koşullara uyumlu olarak planlar, ülkemizde bir model oluşturur ve ülkemizin sağlık politikalarına önerilerimizle katkıda bulunuruz.

İşletim ve yönetim anlayışımız; her zaman daha iyisini yapabileceğimiz inancı ile değişime kendimizi sürekli ölçerek geliştirmeye ve iyileştirmeye açıktır.

Çağdaş dünya standartlarını uygular, hatasız hizmet sunabileceğimiz bir sistem içinde çalışırız.

Çalışanlarımıza mutlu ve gurur duyacakları bir ortam sağlar, aidiyet duygusu oluştururuz.

Teknolojiyi ve çağdaş gelişmeleri yakından takip eden, kullanan, yurt içi ve dışında deneyim kazanmış doktorlar ile çalışırız.

Verdiğimiz hizmetin kalitesini, hastalarımızın memnuniyetini, öneri ve şikâyetlerini değerlendirerek sürekli kendimizi geliştiririz.

Açık iletişim, takım ruhu, koordinasyon, doğru yönlendirme ve motivasyon hasta odaklı organizasyonumuzun temelidir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sanatoryum Tıp Merkezi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst seviyede oluşturmayı hedeflemektedir…..

Hastalarımızın sağlıkla ilgili gereksinmelerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmelerini sağlamak da temel hedefimizdir. Hizmetimizi sunarken en küçük ayrıntıda bile hastalarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlayarak ve çözüm önerilerimizi onların gereksinmelerini ön planda tutacak şekilde ortaya koymaktayız.

Sanatoryum Tıp Merkezi olarak en önemli başarı göstergelerimizden biri hasta memnuniyetidir.Hastalarımızın memnuniyetini büyük bir titizlikle dikkate almakta ve bunları hizmetimizi daha çok geliştirmekte kullanmaktayız.